100% порошок Німа. В аюрведі Нім (маргоза) застосовується як антисептичний і очищаючий засіб для шкіри. Усуває саму причину виникнення шкірних проблем, знищує інфекції.
Ззовні дія Німа проявляється як усунення видимих ознак шкірних захворювань. Очищає пори, живить шкіру, бореться з фурункульозом, висипаннями і прищами, особливо внутрішніми, підшкірними, від яких важко позбутися за допомогою косметичних засобів.
Способи зовнішнього застосування: З невеликої кількості порошку зробити пасту, змішавши його з теплою водою і нанести на проблемні ділянки шкіри. Тримати 15-20 хвилин, потім змити.
Процедуру можна повторювати кілька разів у день.
Можна робити маски для волосся. Нанесіть пасту на голову і тримайте 30 хвилин, потім змийте теплою водою. Нім зміцнить волосся, зніме роздратування і свербіж, допоможе проти лупи. Можна робити маски для волосся з додаванням інших порошків з індійських трав (амла, брінгарадж, шикакай, віджайсар, брахма).
При захворюваннях зубів, запаленнях ясен і для підтримки гігієни ротової порожнини - відваром з Німа добре полоскати рот.
Відгуки:
- Ця маска добре звужує пори. Крім цього, вона володіє антисептичним ефектом, що теж важливо. Маска Нім добре вирівнює колір обличчя, розгладжує шкіру. Відразу після маски обличчя було неймовірно м'яким і приємним на дотик. За тактильними відчуттями обличчя зберігає гладкість та зволоження після процедури ще як мінімум добу.
- Порошок Нім має широкий спектр використання. Його можна застосовувати не тільки в якості масок для обличчя, але і на інші ділянки шкіри. Якщо врахувати наскільки зараз важко знайти дійсно натуральну косметику, можу сказати, що порошок Нім - це хороша альтернатива хімічним засобам і цілком бюджетний засіб з економічною витратою. Безумовно, я вам його рекомендую.
- Прекрасно очищає, освіжає і матує шкіру! Усуває прищі, запалення і при цьому не сушить шкіру! Ідеально підійшло для моєї комбінованої шкіри, схильної до жирності в Т-зоні і розширеними порами.
- Я особисто випробувала нім проти лупи, правда робила маску чоловікові, так як у нього є проблеми з лупою, при цьому шкіра голови чутлива, досить суха. Маска за 1 застосування дає дуже хороший результат! Лупи стає в рази менше!
- Маска з Німа мені ідеально підійшла! Вона робить мою шкіру матовою і гладенькою! Вона дійсно бореться із запаленнями, якщо раптом з'явився якийсь прищ, то після такої маски він починає швиденько засихати. Маска чудово очищає пори, полірує шкіру. Але звуження пор, я на жаль не помітила Звичайно ж, я рекомендую Нім до купівлі, це дуже багатофункціональний, 100% натуральний і ефективний засіб.
- Мені дуже подобаються косметичні засоби, до складу яких входить Нім, а тепер у мене з'явилася можливість спробувати Нім у натуральному вигляді. Маска легко наноситься за допомогою спеціальної плоскої кисті для нанесення масок. При нанесенні потрібно бути дуже акуратною, щоб маска не потрапила в очі і на губи. Ніяких неприємних відчуттів під час процедури не виникає, навіть на запалених ділянках шкіри. Через кілька хвилин після нанесення під маскою відчувається легка пульсація шкіри. Під час маски міміка залишається рухливою, тобто вона не застигає як глиняні маски. Після маски на шкірі спостерігається невелике почервоніння, яке досить швидко проходить. Результати мене дуже порадували: прищики відразу "підсихають", пори помітно звужуються, а шкіра стає дуже ніжною, приємною на дотик. Також НІМ нормалізує роботу сальних залоз і жирного блиску стає значно менше, шкіру при цьому не сушить. Маску використовую 1 раз в тиждень.
- Відразу видно хороше очищення. Обличчя світлішає, освіжається, почервоніння стихають, але шкіру, звичайно, необхідно зволожити після такого серйозного втручання. Не турбуйтеся, ніякого печіння, сухості не буде, просто зволоження важливо. Рекомендую Вам маску для обличчя Нім. Вона ідеальна для натурального глибокого і м'якого очищення без зайвих непередбачуваних негативних побічних ефектів. Думаю, Вам сподобається.
- Мені Нім допомагає від алергії на Сонце. У травні коли починає світити яскраве сонце і вже можна засмагати, я роблю через день курс масок з Німом і Аргановою олією. Тричі. А потім в цілях профілактики раз на тиждень. І вже другий рік поспіль у мене не з'являється ні свербіжу, ні червоних плям, хоча раніше це проблема постійно приносила мені немало клопоту.
|
|
Весь асортимент натуральної косметики, парфумів, аюрведи і пахощів дивіться на моєму сайті http://crem.com.ua